Září 2010

Portrét pro Bradavice (28.1.)

27. září 2010 v 21:59 | evi |  Portrét pro Bradavice - seznam kapitol
jezero
Omlouvám se velice za prodlení s přidáváním nových kapitol, ale dohnalo mě mnoho rozličných povinností (zkouška, práce) i radostí (dovolená). Ale povídka samozřejmě pokračuje, dvacátou osmou kapitolu mám promyšlenou, takže se můžete těšit například na lekci létání s Terencem, lekci obrany se Snapem či výpravu do Zapovězeného lesa za jednorožci. A zde je již první část kapitoly...

Kapitola dvacátá osmá: Zapovězený les (1. část)

Poslední vydařený kousek dvojčat Weasleyových způsobil na bradavické škole značné pozdvižení. Když nebelvírští studenti v pátek ráno cestou kolem přesýpacích hodin zjistili, o kolik bodů přes noc přišli, a dovtípili se, že Fred s Georgem byli tou dobou na školním trestu u Snapea, okamžitě na ně udeřili a hoši museli s pravdou ven.

Portrét pro Bradavice (27.4.)

1. září 2010 v 14:58 | evi |  Portrét pro Bradavice - seznam kapitol
strecha
Konečně je tu závěr dvacáté sedmé kapitoly a slíbený výlet do myslánky. A také přání mnohých úspěchů v novém školním roce pro všechny, kteří ode dneška opět musí usednout do školních lavic:-)

Kapitola dvacátá sedmá: V mysli Justuse Tavoryho (4. část)

"To je ono?" pohlédla Nathalie zvědavě na kamennou mísu se starodávnými ornamenty plnou zvláštně pableskující tekutiny.
Snape mlčky přikývl a pokynul jí, aby se postavila vedle něj k okraji nádoby. Pohlédla dovnitř a měla dojem, že v tekutině vidí odraz kabinetu, v němž stáli. Načež se ponořili.