Kontakt, Guestbook

17. března 2010 v 18:39 | evi
V diskuzi pod tímto článkem můžete autorce blogu a ostatním čtenářům vzkázat, cokoli uznáte za vhodné. Tedy - reklamy vám ale nejspíš smažu:-).


A pokud byste mě chtěli kontaktovat soukromě, pak e-mail na mě je:
evi@seznam.cz

Nově je možno mě najít i na Facebooku jako Evi Smaior.

Omlouvám se tímto případným čtenářům, ale po smazání několika set spamových zpráv převážně na modré pilulky dočasně pozastavuji komentáře pod tímto článkem. Samozřejmě je nadále možné psát mi na uvedený e-mail:-)

 


Komentáře

1 Jikita Jikita | 17. března 2010 v 19:45

Že bych byla první, kdo objevil Tvůj úžasný nový blog? Musím říct, že se mi opravdu líbí. Ten starší byl taky fajn, ale skoro až zbytečně moc ponurý. Tento kolem sebe šíří oříjemnou pozitivní náladu :-) Je sice docela legrační, když je až příliš často poznámka "zatím ve výstavbě", ale podstatné pro mě je, že je líbivý, obsahuje dvě prima povídky a možná bude i víc. Prima nápad!!! Držím Ti pěsti, ať vydržíš vše aktualizovat podle svých představ, neb sama dobře vím, že to není tak snadné, jak to první pohed vypadá :-P

2 evi evi | 17. března 2010 v 19:57

Jikita: Děkuju za první ohlas:-) Už se mi ten starý zdál taky ponurý, tak jsem se rozhodla pro něco veselejšího. Ty články ve výstavbě jsem sem musela nacpat, abych měla na co odkazovat ikonami ze záhlaví - obsah dotvořím za pochodu:D Ještě jednou díky!

3 Elza Elza | 2. dubna 2010 v 18:10

Ahoj Evi,

podlehla jsem 'tlaku okolností' a dala se také na překlad Snamione povídky. Jedná se o Accountable od Dyce a uveřejňuju 'to' díky blahosklonnosti Jimmi na jejích stránkách.
Pokud shledáš vhodným hodit tam očkem, budu ráda.
http://hp.kizi.sk/modules.php?name=News&new_topic=63

4 Emily Emily | Web | 11. března 2011 v 20:43

Úžasný blog, úžasné povídky, četla jsem Odmítnutí a až budu mít čas, tak se určitě vrhnu i na Portrét. A už se na to moc těším!

5 Emily Emily | Web | 14. března 2011 v 12:27

Tak už mám přečtené obě až tam, kam si to dopsala a musím říct, že třeba povídku Portrét bych být Rowlingovou vydala jako prolog, který by se četl na závěr.. je to fakt dokonalý a nechápu, jak můžeš být schopná tohle zvládnout!

6 evi evi | 17. března 2011 v 14:24

Emily: jee, moc moc děkuju - zkusím jí to navrhnout:D Teda ale, to jsi to čtení zvládla rychle!

7 Emily Emily | Web | 15. června 2011 v 23:46

Ráda bych tě měla jako SBéčko, ale nevím, jestli takové věci děláš.. no každopádně samozřejmě jen když se ti budou líbit moje stránky.. nemůžu se dočkat jak ty povídky dopadnou.. jsou skvělé!

8 odkazy odkazy | Web | 16. září 2011 v 21:04

Ahoj... Jistě také víš o jedné z největších chyb na blog.cz – rozdělení blogů. Přesněji definováno ŽÁDNÉ rozdělení a blogy se házejí je na jednu velkou hromadu. Tento blog se má pokusit tohle vyřešit. Chceme roztřídit blogy, zařadit je do kategorií a pomoci tak všem blogerům najít ty, které by je mohli zajímat. Doufám, že se nebudeš zlobit, pokud tam jsi i ty a to v kategorii "Literární tvorba". Pokud najdeš u svého blogu špatnou definici, potěší mě, pokud na to upozorníš.
Znáš blogy, které by zde neměli chybět? Napiš nám je. Každý návrh co nejdříve zveřejníme.

9 evi evi | Web | 17. září 2011 v 17:19

odkazy: Díky moc, už jsem o tomhle vašem projektu někde četla a myslím, že děláte záslužnou práci. Literární tvorba na mě asi sedí vážně nejvíc, tak díky za zařazení, určitě k vám brzy nakouknu:-)

10 ♥♥Veronika♥♥ ♥♥Veronika♥♥ | Web | 28. září 2012 v 19:11

Rozhodla jsem se vám udělat radost a snad nejen vám. Tato právě založená stránka (skupina) má sloužit všem lidem k propagaci jejich literárních děl, které propagují na blogu.cz či  jiných webech. Má za úkol pomoci nejen najít autorům čtenáře, ale i čtenářům nové autory literární tvorby! Doufám, že bude užitečná. :)

Fanfiction a vlastní literární tvorba CZ/SK):
https://www.facebook.com/groups/147430908733223/

11 Accio team Accio team | E-mail | Web | 22. července 2013 v 3:54

Chceš se stát Nositelem hůlky? Setkat se s jednorožcem? Plavat v jezeře s olihní? Utkat se se spolužáky v hůlkovém souboji? Hledat Tajemnou komnatu? Navštiv naši stránku, prozkoumej ji a registruj se..! Vytvoř si postavu, najdi si přátele a veď svou postavu cestou jejího života! Je už jen na tobě, jestli bude vysypaná květy, nebo lemována trnitými keři...

Pokud tě zajímá RPG a především svět Harryho Pottera, navštiv naši stránku a třeba si ji zamiluješ. S případnými dotazy se obrať na náš mail. ;) Zkus to prosím brát spíše než reklamu, jako pozvání na stránku: accio-team.blog.cz ;)

12 mami mami | 5. ledna 2014 v 18:49

A Kedy sa dockame dalsieho pokracovania? Dufam, ze si to nevzdala....

13 evi evi | 16. února 2014 v 3:38

mami: kupodivu ještě pořád ne, i když už je to hrozná doba...

14 sisi sisi | E-mail | 22. dubna 2014 v 0:11

Já bych to normáleně asi nenapsala do klasických komentářů pod kapitolou, ale toto místo snad není tak moc používané, tak snad nepobouřím zástupy, ani autorku, když budu propagovat Severuse, coby představitele ideálního idola ženských srdcí z písniček, které každý zná a má rád. Konečně jsem dnes ušetřila čas a poslouchala Zelené pláně na youtoobe. Zpíval je pan Josef Zíma a bylo to, jako pohlazení po duši. Ten hlas, ty tóny! Melodičnost a všechno z písničky. Vážně si nepředstavíte Severuse Snapea, zamilovaného do Lily, jak čistí chlív ...(nebo třídu tupých hlav:-X )a loví v ořeší... ( jakože čte a čte a vaří lektvary a tak), ...jenom, jako dřív(tedy v době, kdy měl Lili poblíž doma a ve škole) ...ho žití netěší.? Čeká, jako čekanka a málem usychá a Lili je už ve věčných lovištích, ale on pořád čeká na svou jedinou, která se mu k spánku...( to asi do postele :-D ) uloží do jeho dlaní v pláni zelený ...(rozumím správně, že se jedná o lásku Zmijozela ke krásné hadici    x lvici v zelené koleji?) ?
A ještě písnička od Rivolů, která zpívá o chlapovi Alanovi, co vysokej byl akorát, a ženskejch těch se nechtěl bát a překrásně se smál... Jojo celej Severus i s tím jménem. Jak neobvyklé v naší české kotlině! Sakra, moc mi tu chybí něco jako český písničky na youtoobe, kde je tolik anglickejch a dalších, ale český jen s původními interprety a videoklipy. Kdybych to mezi čtením zvládala,  chtěla bych to poslouchat a těšit se. Pěkná písnička s povídkou vždy potěší.
Evi, četla jsem Portrét a jak to jde, doháním Odmítnutí. Je to tak hezké a romantické! Zasloužíš si pochvalu, ale to je asi málo. Máš i můj dík. :-)

15 Haruhi Haruhi | Web | 3. ledna 2015 v 16:58

Tak už potřetí si dávám Portrét pro Bradavice a nemůžu se přestat divit, jak dobře je to napsané :) Navíc jsem objevila tvůj článek o mateřství a zírám. Ještě tak před rokem jsem měla pocit, že snad musím být na fanfiction ta nejstarší zaseklá puberťačka, ale zjišťuju, že je to úplně naopak, jsem tam jen takový malý ucho, skoro všichni jsou takový rozumný dospělý lidi :D Doufám, že napíšeš něco dalšího (protože jsem to nevydržela a dočetla Denial v originále :-) )

16 evi evi | Web | 12. května 2015 v 13:16

sisi: Přiznám se, že písničku Zelené pláně mám tak ráda, že už ji umí zazpívat i můj sotva tříletý synek:D A za chválu povídek moc díky!

Haruhi: Potřetí? Toť hudba pro mé uši, díky moc:-) No jo,já už jsem celkem staroba, bohužel infantilnost mě ještě pořád neopustila. Jsem ráda, že autorka vrátila Denial na web, protože by mě mrzelo, kdyby čtenáři byli závislí jen na mém šnečím překladu:-) Ale říkám si, že čím víc toho přeložím, tím míň toho potom musítě dolouskat v AJ, takže každý kousek dobrý. Navíc mě to takhle příležitostně pořád ještě baví.

17 Omnes Omnes | Web | 15. října 2016 v 10:32

Ahoj, plánuješ nějaký další překlad? Třeba nějaká další snamionka? :)

18 evi evi | Web | 3. května 2017 v 13:23

Omnes: Tak kdyby se našla nějaká kratší, která by mě zaujala,tak bych do toho v rámci procvičování AJ asi šla. Jenže já teď ani nemám čas číst ty povídky v AJ a rozšiřovat si tak obzory, takže asi hned tak na nějakou povedenou nenarazím...

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama